Метеостанція Adler AD 1175
Відео 1Фото 7 |
Adler AD 1175 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Adler 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Adler.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Adler AD 1175
Усі ціни 21 →Adler Ad 1175 | 1 440 грн. |
Метеостанция Adler AD 1175 | 1 445 грн. |
Метеостанціядля дому бездротова Adler AD 1175 чорна S | 2 162 грн. |
Метеостанция Adler AD 1175 | 1 439 грн. |
Метеостанція Adler AD 1175 | 1 442 грн. |
ще 16 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →