Каталог   /   Косметика й парфумерія   /   Косметичне приладдя   /   Манікюрні набори   /   Adler

Манікюрний набір Adler AD 2179

Фото - Манікюрний набір Adler AD 2179
Фото 14
Adler AD 2179
Тип
фрезер
Кількість насадок/інструментів
5 шт.
Джерело живлення
батарейки / 2xААА /
Застосування
манікюр
педикюр
Підсвічування
Насадки
конус для полірування
конус для шліфування
циліндрична для шліфування
керамічна насадка, шліфувальна насадка
Інструменти
пилка (скляна)
Чохол/футляр
Габарити (набору)
165х25х25 мм
Вага
240 г
Офіційний сайт
adler.com.pl
Дата додавання на E-Katalog
червень 2024
Керамічна насадка (для зняття акрилових та гелевих нігтів), шліфувальна фреза (для матування нігтьової пластини, гелю або акрилу)
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Adler 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Adler.

Купити Adler AD 2179

Усі ціни 6 →

Набір для манікюра і педикюра Adler AD 2179

Маркетплейс: MAUDAU  Golden З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
790 грн.

Фрезер для нігтів 5в1 Adler AD 2179 POLAND бормашина для манікюру та педикюру

Маркетплейс: Rozetka.ua  ТЕХНОСМАК З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
831 грн.

Набір для манікюру Adler AD 2179, 5 в 1, LED, бездротовий

Маркетплейс: Rozetka.ua  ТЕХНОВІРА З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
645 грн.

Фрезер для манікюру/педикюру акумуляторний Adler AD 2179 5 в 1

Маркетплейс: Rozetka.ua  В побуті З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 190 грн.

Набір фрез для манікюру Adler AD 2179 5 in 1

Маркетплейс: Rozetka.ua  ATTIL З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
715 грн.

Набір для манікюру Adler AD 2179

Маркетплейс: Rozetka.ua  AMT Household Appliances З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
557 грн.

Динаміка цін на Adler AD 2179