Каталог   /   Мала побутова техніка   /   Кухня   /   Кавоварки й кавомашини   /   Adler

Кавоварка Adler AD 4381b чорний

Фото - Кавоварка Adler AD 4381b чорний
Фото 15
Adler AD 4381b
- чорний
Колір
Тип
фільтраційна (крапельна)
Кава
мелена
Порцій за 1 раз
6 шт.
Резервуар для води
0.6 л
Функції та можливості
підігрів чашок / кавника / до 40 хв /
Споживана потужність
600 Вт
Габарити (ШхВхГ)
14.7х25.5х19 см
Довжина кабелю
0.74 м
Офіційний сайт
adler.com.pl
Дата додавання на E-Katalog
серпень 2025
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Adler 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Adler.

Купити Adler AD 4381b чорний

Усі ціни 14 →

Кавоварка Adler Ad 4381 black

Тип: капельная кофеварка / Потужність, Вт: 600 / Об'єм резервуара для води, л: 0.6 / Габарити, см: 14.7х25.5х19 / Використову... щевана кава: молотый / Функції: Подача горячей воды, Выбор объема порции
Stls.storeЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Поскаржитись
774 грн.

Кавоварка Adler Ad 4381 black

Тип: капельная кофеварка / Потужність, Вт: 600 / Об'єм резервуара для води, л: 0.6 / Габарити, см: 14.7х25.5х19 / Використову... щевана кава: молотый / Функції: Подача горячей воды, Выбор объема порции
ЦифраЗ нами 9 років
(Київ)
Поскаржитись
767 грн.

Adler AD 4381 Black AD4381Black

Габарити упаковки (ВхШхГ)/22 x 26,5 x 16,5 см|Тип кави/Мелена|Індикатор рівня води/Так|Габарити (ВхШхГ)/25,5 х 14,7 х 19 см|К... щеомплектація/Кавоварка, Багаторазовий фільтр, Інструкція, Гарантійний талон|Тип фільтра/Багаторазовий|Лоток для збору крапель/Ні|Ємність резервуара для води, л/0,6 л|Наявність колби-термоса/Немає|Країна виробництва/Китай|Гарантійний термін/2 роки|Індикатор
COMFY.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
935 грн.

Кавоварка Adler AD 4381 black

Zhuk.uaЗ нами 6 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
709 грн.

Кавоварка крапельного типу Adler AD 4381 White

Маркетплейс: MAUDAU  Golden З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
940 грн.
ще 9 пропозицій

Динаміка цін на Adler AD 4381b чорний

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна

Модификації Adler AD 4381b

Ціни на Adler AD 4381b
Adler AD 4381wвід 709 грн.5 пропозицій
Adler AD 4381b чорнийвід 709 грн.14 пропозицій