Каталог   /   Мала побутова техніка   /   Кухня   /   Слайсери   /   Adler

Слайсер Adler AD 4703

Фото - Слайсер Adler AD 4703
Фото 11
Adler AD 4703
Колір
Потужність
150 Вт
Тип ножа
хвилеподібний
Діаметр леза
170 мм
Мін. товщина скибочок
0.1 мм
Макс. товщина скибочок
15 мм
Захист від випадкового ввімкнення
Тримач із захистом пальців
Відсік для шнура
Довжина кабелю
1.05 м
Можливість складання
Матеріал корпуса
пластик
Габарити
44.1x24.5x21.6 см
Офіційний сайт
adler.com.pl
Дата додавання на E-Katalog
вересень 2022
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Adler 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Adler.

Купити Adler AD 4703

Усі ціни 16 →

Скиборізка Adler AD 4703

Скиборізка Adler AD 4703 — це компактний та безпечний пристрій для швидкої та рівної нарізки різних продуктів. Вона оснащена... щерегульованим механізмом для налаштування товщини скибочок у діапазоні від 0 до 15 мм, що дозволяє легко досягати бажаної товщини. Міцне лезо з нержавіючої сталі довжиною 170 мм забезпечує точну нарізку ковбаси, сиру, хліба та овочів. Завдяки складній конструкції ця модель займає мінімум місця і легко знімається для чистки, що забезпечує гігієнічність і зручність у використанні. В комплект входить знімний штовхач із захистом для пальців, що підвищує безпеку під час роботи. Пластикова основа з гумовими ніжками запобігає ковзанню та забезпечує стабільність. Висувна пластина захищає пальці від травм. Кнопка безпеки запобігає випадковому ввімкненню. Пристрій має довжину мережевого шнура 105 см і легко зберігається у шафі. Adler AD 4703 ідеально підходить для домашнього використання, забезпечуючи швидку та рівну нарізку різних продуктів і зручне обслуговування.
Redprice.saleЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
3 218 грн.

Adler AD 4703 AD4703

Імпульсний режим/Немає|Габарити упаковки (ВхШхГ)/35,7 х 21,5 х 12 см|Споживана потужність, Вт/400 Вт|Захист/Безпечні кнопки в... щеключення, Тримач для продуктів, Захист пальців|Габарити (ВхШхГ)/21 х 33,5 х 26 см|Регулювання товщини нарізки/До 15 мм|Регулювання нахилу/Ні|Вага/2,31 кг|Країна виробництва/Китай|Гарантійний термін/2 роки|Вага в упаковці, кг/2,38 кг|Діаметр ножа/170 мм|Бренд/Adler
COMFY.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
2 309 грн.

Скиборізка (слайсер) Adler AD 4703

Denika.uaЗ нами більше 10-ти років
(Харків)
Гарантія: 6 міс.
Поскаржитись
1 922 грн.

Слайсер-ломтерізка Adler AD 4703 400 Вт лезо нержавіюча сталь 0-15 мм товщина скибочки 0-15 мм

Маркетплейс: MAUDAU  Euroteh З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
2 079 грн.

Ломтерізка (слайсер) Adler AD 4703 NW33867

Tehnopostavka.com.uaЗ нами 6 років
(Одеса)
Поскаржитись
1 889 грн.
ще 11 пропозицій

Динаміка цін на Adler AD 4703

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна