Ручний відпарювач AENO GS1 (AGS0001)
Відео 1Фото 17 |
AENO GS1 |
|
Легкий малогабаритний ручний відпарювач із стильним зовнішнім дизайном, регулятором потужності подачі пари з підтримкою 3 режимів, захистом від перегріву та мережевим живленням. Обладнаний знімним резервуаром для води об'ємом 0,250 л якого достатньо на 16 хв роботи. Комплектується насадкою-щіткою та пластиковою мірною чашкою. Виробником позиціонується як продукт середньої цінової категорії 2022, орієнтований на активне побутове або напівпрофесійне застосування.
З його допомогою можна швидко розгладити складки та нерівності на всіх типах тканин з різним складом, щільністю та фактурою. На відміну від праски, яка стискає та розтягує волокна тканин, обробка пором надає волокнам додаткового об'єму, відновлює еластичність та первісний зовнішній вигляд. Незважаючи на компактні габарити та скромну вагу, відпарювач AENO GS1 обладнаний порівняно потужним нагрівальним елементом (1500 Вт), який забезпечує пристойну продуктивність (до 35 г пари на хвилину) та швидкий вихід на робочий режим (за 35 сек).
Крім розгладження складок і застрягань, обробка пором ефективно допомагає позбутися сторонніх запахів, що іноді виникають після тривалого зберігання речей. Також варто згадати виражений антибактеріальний ефект, що виникає за рахунок термічної дії пари, що вбиває до 99,9% бактерій. Вбудований LED-індикатор показує поточний режим роботи пристрою, а система безпеки відключить живлення у випадку, якщо користувач забуде.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AENO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AENO.
Купити AENO GS1
Усі ціни 16 →Відпарювач Aeno GS1 | 2 299 грн. |
Відпарювач для одягу AENO AGS0001 | 2 414 грн. |
Отпариватель ручной AENO GS1 (AGS0001) | 2 299 грн. |
Отпариватель для одежды AENO AGS0001 | 2 258 грн. |
Відпарювач для одягу AENO AGS0001 | 2 299 грн. |
Мені дуже понравився Відносно легка, швидко гріється, дешева, не тече вода, потужна пара Коли від'єднуєш ємність з водою, ніби щось зламавши Александр Чумачек: користуюся AENO GS3 більше року |
Користуюсь більше року, зручно що можна його поставити на саму колбу, а не шукати куди покласти колись гарячий. Бюджетний Не виявлено Dasha Chumachok: користуюся AENO GS3 більше року |
Мені понравився, дуже гарний і якісний, а за свою ціну так ваго вогонь Вода не капає, досить легкий Швидко закінчується вода) Артёмыч: користуюся AENO GS3 кілька місяців |