Витяжний вентилятор Aerauliqa QD 100HT BB
від 2 245 до 2 995 грн. Порівняти ціни 3 →Розмір:100 мм Продуктивність:83 м³/год Шум:26 дБ Функції:шнурковий вимикач |
Модифікації Aerauliqa QD 12
Характеристики
Aerauliqa QD 100HT BB |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aerauliqa 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aerauliqa.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Aerauliqa QD 100HT BB
Вытяжной вентилятор Aerauliqa QD 100 HT BB | 2 995 грн. |
Витяжний вентилятор Aerauliqa QD100HTBB | 2 995 грн. |
Витяжний вентилятор Aerauliqa QD100HTBB | 2 245 грн. |
Закрити
Рекомендуємо