Орбітрек Aerostream AT-747G LED
Відео 1Фото 4 |
Aerostream AT-747G LED
Система навантаження:електромагнітна
Вага користувача:до 180 кг
Тренувальних програм:12 шт
Рівнів навантаження:20 шт
Джерело живлення:мережа
Габарити:186x201x93 см
Всі характеристики
Характеристики AT-747G LED
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aerostream 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aerostream.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Aerostream AT-747G LED
Усі ціни 14 →Орбитрек Aerostream AT-747G LED | 99 705 грн. |
Орбітрек Aerostream At-747G Led | 99 195 грн. |
Переднеприводный орбитрек Aerostream AT-747G LED | 99 195 грн. |
Орбітрек Aerostream AT-747G LED | 99 705 грн. |
Орбітрек Aerostream AT-747G Led | 102 256 грн. |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →