Свердлильний верстат AGP MD750/4
Відео 2 |
AGP MD750/4 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AGP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AGP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AGP MD750/4
Вертикально-сверлильный станок AGP MD750/4 швидкості | 51 147 грн. |
Магнитный сверлильный станок AGP MD750/4 | 52 681 грн. |
Свердлильний верстат на магнітній станині AGP 1,8 кВт (MD750 / 4). | 50 137 грн. |
Вертикально-сверлильный станок AGP MD750/4 швидкості | 50 217 грн. |
Верстат свердлильний з електромагнітним тримачем AGP MD750/4 (2000 Вт, 16 | 59 079 грн. |
Відеоогляди
Модельні відмінності:
- Модель MD750/4 — немає можливості повороту підстави
- Модель MDS750/4 — є можливість повороту підстави
РекомендуємоПорівняти в таблиці →