Моторне мастило Agrinol Classic 10W-40 SG/CD 5 л
809 грн. Купити! Моторное масло Agrinol Classic SG/CD 10W-40 (5л.) V-28969Avtopik.com.uaЗ нами 6 років (Одеса) Поскаржитись |
Agrinol Classic 10W-40 SG/CD 5L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Agrinol 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Agrinol.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Заливалася в Газель із 402 движком. Жах, через 6 тисяч полізло соплями, Після 5 тисяч на морозі відмовлялася заводиться. Не відповідає заявленим якостям! Нічого, може тільки ціна.. але на ремонти піде більше Олія не відповідає ні АРI ні іншим специфікаціям, не має жодного схвалення виробників! Покажіть який виробник з українських наприклад при виробництві ллє це двигуна. користуюся Agrinol Classic 10W-40 SG/CD 20L кілька місяців |
Додати відгук
Модификації Agrinol Classic 10W-40 SG/CD
Ціни на Agrinol Classic 10W-40 SG/CD |
---|---|---|---|---|
Agrinol Classic 10W-40 SG/CD 1 л | від 258 грн. | 1 пропозиція | ||
Agrinol Classic 10W-40 SG/CD 4 л | від 691 грн. | 1 пропозиція | ||
Agrinol Classic 10W-40 SG/CD 5 л | від 809 грн. | 1 пропозиція | ||
Agrinol Classic 10W-40 SG/CD 10 л | від 1 436 грн. | 1 пропозиція | ||
Agrinol Classic 10W-40 SG/CD 20 л | від 2 323 грн. | 1 пропозиція | ||
Agrinol Classic 10W-40 SG/CD 60 л | від 6 133 грн. | 1 пропозиція | ||
Agrinol Classic 10W-40 SG/CD 200 л | від 19 884 грн. | 1 пропозиція |