Фен Aimed Hair Master Pro
![]() |
Aimed Hair Master Pro Basicwith Nozzles |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Випрямляч для волосся, плойка, мультистайлер: у чому відмінності?Розповідаємо, які типи приладів для укладання є, для чого вони потрібні і чим відрізняються один від одного

Які мотори бувають у фенах і в чому їх відмінностіПопулярні різновиди моторів у фенах, їх переваги та недоліки
Купити Aimed Hair Master Pro
Усі ціни 19 →| 2 999 грн. |
AIMED Hair Master PRO (AI-HMaster1wh) HairMasterPRO(AI-HMaster1wh) | 3 499 грн. |
Фен AIMED Hair Master PRO білий | 3 499 грн. |
| 2 999 грн. |
ще 14 пропозицій
Модификації Aimed Hair Master Pro
| Ціни на Aimed Hair Master Pro |
|---|---|---|---|---|
| Aimed Hair Master Pro | від 2 999 грн. | 19 пропозицій | ||
| Aimed Hair Master Pro with Nozzles | від 3 499 грн. | 14 пропозицій | ||
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →