Трансмісійне мастило AISIN Premium CVTF 5 л (CVTF90005)
AISIN Premium CVTF 5L 1 л5 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AISIN 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AISIN.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AISIN Premium CVTF 5 л
Усі ціни 10 →AISIN ATF CVT (5л) | 4 294 грн. |
Масло трансмисс. AISIN ATF CVT (Канистра 5л) CVTF90005 | 2 576 грн. |
Олива трансмісійна Aisin ATF CVT, 5л (41071157451) (CVTF-90005) | 2 479 грн. |
Олива трансмісійна AISIN ATF CVT, 5л (CVTF-90005) CVTF90005 | 2 279 грн. |
Олива трансмісійна Aisin ATF CVT, 5л (41071157451) (CVTF-90005) | 2 479 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації AISIN Premium CVTF
Ціни на AISIN Premium CVTF |
---|---|---|---|---|
AISIN Premium CVTF 1 л | від 517 грн. | 10 пропозицій | ||
AISIN Premium CVTF 5 л | від 2 203 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →