Електрогенератор ALDO AP-3300G
Фото 13 |
ALDO AP-3300G |
|
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ALDO AP-3300G
Генератор бензиновий ALDO AP-3300G 101431-1 | 10 990 грн. |
Генератор бензиновый ALDO AP-3300G | 10 990 грн. |
Генератор бензиновий ALDO AP-3300G, 3,0-3,3 кВт, мідна обмотка, ручний ста | 12 083 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →