WEB-камера Alio FHD60
![]() |
Alio FHD60 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Alio 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Alio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Alio FHD60
Веб-камера Alio FHD60 AL0060Веб-камера Alio FHD60 — Full HD для відеоконференці Saren.com.uaЗ нами 6 років (Львів) Поскаржитись | 1 686 грн. | ![]() |
Веб-камера Alio FHD60Веб-камера Alio FHD60 підходить для відеоконференці Redprice.saleЗ нами 6 років (Львів) Поскаржитись | 1 816 грн. |
Веб-камера Alio FHD60 підходить для відеоконференці Tomdom.in.uaЗ нами 6 років (Львів) Поскаржитись | 1 822 грн. |
Веб-камера Alio FHD60 підходить для відеоконференці Timesport.com.uaЗ нами 6 років (Львів) Поскаржитись | 1 813 грн. | ![]() |
Відеоогляди

Porównanie / Test kamerek internetowych Logitech / Alio
27 січня 2021601 перегляд

Alio FHD60 kamerka do wideokonferencji do laptopa | 1080p | nagrania na żywo
15 січня 2021290 переглядів

Alio FHD60 kamera internetowa 1080p | wbudowany mikrofon | zaślepka| statyw w zestawie | FOV 90°
11 січня 2021158 переглядів
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 1 509 грн.
VGA (640x480), HD (720p), Full HD (1080p), кут огляду 75 °, фокусування автоматична, кріплення на монітор, установлення на штатив
від 1 905 грн.
Full HD (1080p), фокусування автоматична, кріплення на монітор, установлення на штатив
від 1 655 грн.
VGA (640x480), HD (720p), Full HD (1080p), кут огляду 150 °, фокусування автоматична, кріплення на монітор, установлення на штатив
від 1 723 грн.
Full HD (1080p), кут огляду 95 °, фокусування автоматична, шумодав, кріплення на монітор, установлення на штатив
від 1 535 грн.
Full HD (1080p), кут огляду 65 °, фокусування автоматична, шумодав, кріплення на монітор, установлення на штатив
від 1 971 грн.
Full HD (1080p), кут огляду 85 °, фокусування автоматична, підсвічування, кріплення на монітор, установлення на штатив, індикатор активності
від 1 349 грн.
Full HD (1080p), кут огляду 80 °, фокусування автоматична, шумодав, кріплення на монітор, установлення на штатив
від 7 289 грн.
VGA (640x480), HD (720p), Full HD (1080p), Ultra HD (4K), кут огляду 86 °, фокусування автоматична, кріплення на монітор, установлення на штатив
від 3 132 грн.
VGA (640x480), HD (720p), Full HD (1080p), кут огляду 82 °, фокусування автоматична, підсвічування, кріплення на монітор, установлення на штатив
від 3 660 грн.
для конференцій, кут огляду 90 °, фокусування автоматична, шумодав, кріплення на монітор
від 269 грн.
HD (720p), кут огляду 52 °, фокусування автоматична, кріплення на монітор, кнопка швидкої зйомки
від 2 630 грн.
Full HD (1080p), кут огляду 78 °, фокусування автоматична, кріплення на монітор, установлення на штатив, індикатор активності