Каталог   /   Інструмент і садова техніка   /   Драбини й стрем'янки   /   Works

Стрем'янка Works 403 59 см

Фото - Драбина Works 403 59 см
Відео 18
Works 403
Тип
міні-стрем'янка
Конструкція
одностороння розставна
Кількість секцій
1 шт.
Кількість ступенів
3 шт.
Майданчик
Матеріал
сталь
Максимальне навантаження
150 кг
Максимальна висота
59 см
Максимальна робоча висота
259 см
Вага
3.8 кг
Дата додавання на E-Katalog
січень 2021
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Works 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Works.

Купити Works 403 59 см

Усі ціни 6 →

Work's 63270

Mallprix.comМенше року
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
1 218 грн.

Драбина Work's стрем'янка металева - 403 (3 сх., синя) (63270) 63270

стрем'янка, одностороння, 2, 3, 150 кг, Висота майданчика - 59 см, метал
Brain.com.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
1 179 грн.

Драбина Work's стрем'янка металева - 403 (3 сх., синя) (63270) 63270

+ 37 балів ITbox, стрем'янка, одностороння, 2, 3, 150 кг, Висота майданчика - 59 см, метал
Itbox.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись

Сходи Work's 403

Сходи Work's 403 — це ідеальне рішення для тих, хто шукає легку, компактну та надійну драбину для домашнього або професійного... щевикористання. Її одностороння конструкція дозволяє легко підніматися та спускатися, а максимальне навантаження у 150 кг забезпечує впевненість у безпеці під час роботи. Бажаєте купити драбину за вигідною ціною? Ми пропонуємо лише оригінальні пристрої з
Tv-mir.com.uaЗ нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
1 282 грн.

Стрем'янка WORK'S - 403 (63270) 63270

FOXTROT.UAЗ нами 9 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
1 036 грн.

Works Work's стремена металева - 403 (3 сх., синя) (63270) Драбина Work\'s стремена металева - 403 (3 сх., синя) (63270)

стрім'янка, одностороння, 2, 3, 150 кг, Висота майданчика - 59 см, метал
Kvshop.com.uaЗ нами 4 роки
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись

Динаміка цін на Works 403 59 см

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна

Модификації Works 403

Ціни на Works 403
Works 403 59 смвід 1 036 грн.6 пропозицій
Works 404 81 смвід 989 грн.9 пропозицій
Works 405 103 смвід 1 305 грн.8 пропозицій
Works 406 125 смвід 1 523 грн.11 пропозицій
Works 407 147 смвід 1 704 грн.12 пропозицій
Works 408 169 смвід 1 884 грн.8 пропозицій
Works 409 210 смвід 2 129 грн.12 пропозицій
Works 410 213 смвід 2 343 грн.11 пропозицій
Відеоогляди