Стрем'янка Intertool LT-1002 41 см
Intertool LT-1002 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool LT-1002 41 см
Усі ціни 11 →Стремянка алюминиевая Intertool LT-1002 | 1 017 грн. |
Intertool Intertool LT-1002 122217 | 1 199 грн. |
Стрем'янка Intertool 2 сходинки (LT-1002) | 1 079 грн. |
Стрем'янка Intertool LT-1002 (2 щаблі) | 1 199 грн. |
Стрем'янка з алюмінію, 2 сходинки, висота до платформи 410 мм INTERTOOL LT | 1 199 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →