Стрем'янка Flora 5035324
Flora 5035324 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Flora 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Flora.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Flora 5035324
Flora 5035324 Стремянка стальная 3 ступени | 1 470 грн. |
Стрем'янка Flora 3 сходинки (5035324) | 1 516 грн. |
Розсувна драбина Flora 5035324 | 1 516 грн. |
Драбина сталева 3 ступінчаста FLORA (5035324) | 1 516 грн. |
Модификації Flora 5035324
Ціни на Flora 5035324 |
---|---|---|---|---|
Flora 5035324 | від 1 470 грн. | 4 пропозиції | ||
Flora 5035314 48 см | від 1 346 грн. | 2 пропозиції | ||
Flora 5035334 91 см | від 1 990 грн. | 4 пропозиції | ||
Flora 5035344 114 см | від 2 876 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →