Сонячний колектор ALTEK SC-LH2-30
ALTEK SC-LH2-30 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ALTEK 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ALTEK.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ALTEK SC-LH2-30
Вакуумный солнечный коллектор Altek SC-LH2-30 на 30 трубок | 35 962 грн. |
Altek Altek SC-LH2-30 | 35 624 грн. |
Солнечный коллектор без задних опор ALTEK SC-LH2-30 вакуумный | 35 947 грн. |
Вакуумный солнечный коллектор Altek SC-LH2-30 балконного типа | 28 350 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →