Стілець AMF Castilla DC-313
Фото 14 |
AMF Castilla DC-313 |
|
Деякі магазини надають широкий спектр кольорів і вибір будь-якого матеріалу оббивки на замовлення.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AMF 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AMF.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AMF Castilla DC-313
Усі ціни 16 →AMF КАСТИЛИЯ ХРОМ/ГРАФИТ (521921) | 1 999 грн. |
Стілець Amf Кастилія DC-313 База хром / Чорний | 1 959 грн. |
Стул Amf Кастилия DC-313 База хром/Черный | 1 959 грн. |
AMF КАСТИЛИЯ ХРОМ/ГРАФИТ (521921) | 1 799 грн. |
Стул Кастилия хром/Молочный | 1 959 грн. |
ще 11 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →