Пральна машина Amica DAWSG814BiS білий
Фото 12 |
Amica DAWSG814BiS білий |
|
Що означають символи на ярликах одягу?Розшифровка піктограм прання, віджимання, сушіння, прасування, відбілювання та хімчистки речей
Скільки білизни можна завантажувати у пральні та як визначати допустиме завантаження?Скільки білизни здатна «прийняти» ваша пралка і чому треба дотримуватися цих рекомендацій
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Amica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Amica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Amica DAWSG814BiS білий
Усі ціни 7 →Стиральная машина Amica DAWSG814BIS | 19 350 грн. |
Пральна машина автоматична Amica DAWSG814BIS | 17 205 грн. |
Amica DAWSG814BiS | 16 000 грн. |
Amica DAWSG814BiS | 16 400 грн. |
Amica DAWSG814BiS | 16 800 грн. |
Стиральная машина автоматическая Amica DAWSG814BIS | 16 993 грн. |
Amica DAWSG814BiS | 26 978 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →