Сушарка для білизни Dogrular Perilla Avrora (KMU17009)
Фото 3 |
Dogrular Perilla Avrora |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dogrular 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dogrular.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dogrular Perilla Avrora
Усі ціни 7 →Сушарка для білизни Dogrular Avrora Black | 1 399 грн. |
Dogrular AVRORA металева 17009, 18м AVRORAметалева17009,18м | 1 759 грн. |
Сушарка для білизни Dogrular AURORA 17.5 м Рожева (17009) | 1 926 грн. |
Сушарка для білизни Dogrular Avrora Silver | 1 399 грн. |
Сушарка для білизни Dogrular Avrora 17.5 м (17009-SILVER) | 1 733 грн. |
Сушарка для білизни Dogrular Avrora Black | 1 669 грн. |
Сушарка для білизни Dogrular AVRORA 17,5 м, рожевий(17009) | 1 860 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →