Пральна машина Amica EWAC610DL білий
Amica EWAC610DL білий 2022 рік |
|
Що означають символи на ярликах одягу?Розшифровка піктограм прання, віджимання, сушіння, прасування, відбілювання та хімчистки речей
Скільки білизни можна завантажувати у пральні та як визначати допустиме завантаження?Скільки білизни здатна «прийняти» ваша пралка і чому треба дотримуватися цих рекомендацій
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Amica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Amica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Amica EWAC610DL білий
Усі ціни 7 →Пральна машина Amica EWAC610DL | 16 980 грн. |
Стиральная машина Amica EWAC610DL | 16 333 грн. |
Пральна машина автоматична Amica EWAC610DL | 12 910 грн. |
Amica EWAC610DL | 18 573 грн. |
Amica EWAC610DL | 19 026 грн. |
Стиральная машина автоматическая Amica EWAC610DL | 12 906 грн. |
Пральна машина автоматична Amica EWAC610DL | 12 900 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →