Пральна машина Amica WA1S712CLiSD білий
Фото 6 |
Amica WA1S712CLiSD білий |
|
Що означають символи на ярликах одягу?Розшифровка піктограм прання, віджимання, сушіння, прасування, відбілювання та хімчистки речей
Скільки білизни можна завантажувати у пральні та як визначати допустиме завантаження?Скільки білизни здатна «прийняти» ваша пралка і чому треба дотримуватися цих рекомендацій
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Amica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Amica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Amica WA1S712CLiSD білий
Усі ціни 8 →Пральна машина Amica WA1S712CLiSD | 17 307 грн. |
Стиральная машина Amica WA1S712CLISD | 16 635 грн. |
Пральна машина автоматична Amica WA1S712CLiSD | 16 139 грн. |
Amica WA1S712CLiSD | 14 720 грн. |
Amica WA1S712CLiSD | 15 088 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →