Твердопаливний котел Amica Trend 14 14 кВт
27 500 грн. Купити! Котел тривалого горіння Amica Trend 14 кВтМаркетплейс: Rozetka.ua КотелотЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись |
Amica Trend 14 14 кВт
Джерело енергії:твердопаливний
Установка:підлоговий, одноконтурний
Потужність котла:14 кВт, площа ~ 112 м²
Камера згоряння:відкрита, димар 159 мм
Терморегулятор купується окремо.
Всі характеристики
Характеристики Trend 14
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Amica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Amica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Amica Trend 14
Ціни на Amica Trend 14 |
---|---|---|---|---|
Amica Trend 10 10 кВт | від 25 500 грн. | 1 пропозиція | ||
Amica Trend 12 12 кВт | від 26 500 грн. | 1 пропозиція | ||
Amica Trend 14 14 кВт | від 27 500 грн. | 1 пропозиція | ||
Amica Trend 16 16 кВт | від 28 500 грн. | 1 пропозиція | ||
Amica Trend 18 18 кВт | від 29 500 грн. | 1 пропозиція | ||
Amica Trend 20 20 кВт | від 30 500 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →