Теплоакумулятор для котла Drazice NAD 750 v4 750 л
Drazice NAD 750 v4 |
|
V4 – баки без внутрішнього резервуара з фланцем для монтажу нагрівального елемента TPK і теплообмінником 1.5 м².
Можуть поставлятися з ізоляцією з поліуретанової піни товщиною 100 мм Фото картки товару – бак без ізоляції.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Drazice 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Drazice.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Drazice NAD 750 v4 750 л
Усі ціни 7 →Drazice Drazice NAD 750 v4 | 35 629 грн. |
Теплоаккумулятор Drazice NAD 750 v4 (без изоляции) | 49 106 грн. |
Теплоакумулятор Drazice NAD 750 V4 (без ізоляції) (121680395) 121680395 | 36 487 грн. |
Теплоаккумулятор Drazice NAD 750 V4 121680395 | 36 819 грн. |
Буферна ємність Drazice NAD 750 V4 | 35 986 грн. |
Drazice Буферна ємність Drazice NAD 750 v4 1216803295 | 49 090 грн. |
Акумулюючий бак Drazice NAD 750 v4 | 37 320 грн. |
Модификації Drazice NAD 750 v4
Ціни на Drazice NAD 750 v4 |
---|---|---|---|---|
Drazice NAD 500 v4 500 л | від 31 663 грн. | 4 пропозиції | ||
Drazice NAD 750 v4 750 л | від 35 629 грн. | 7 пропозицій | ||
Drazice NAD 1000 v4 1000 л | від 39 302 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →