Твердопаливний котел Bizon FS Eko 15 15 кВт
Відео 2Фото 6 | 28 400 грн. Купити! Котел шахтний тривалого горіння Bizon FS Eko 15 кВтМаркетплейс: Rozetka.ua Vita SadЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись |
Bizon FS Eko 15 15 кВт
Джерело енергії:твердопаливний
Установка:підлоговий, одноконтурний
Потужність котла:15 кВт, площа ~ 120 м²
Камера згоряння:відкрита, димар 159 мм
Терморегулятор купується окремо.
Всі характеристики
Характеристики FS Eko 15
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bizon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bizon.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Bizon FS Eko 15
Ціни на Bizon FS Eko 15 |
---|---|---|---|---|
Bizon FS Eko 8 8 кВт | від 21 200 грн. | 2 пропозиції | ||
Bizon FS Eko 10 10 кВт | від 24 800 грн. | 1 пропозиція | ||
Bizon FS Eko 12 12 кВт | від 26 700 грн. | 1 пропозиція | ||
Bizon FS Eko 15 15 кВт | від 28 400 грн. | 1 пропозиція | ||
Bizon FS Eko 18 18 кВт | від 29 200 грн. | 1 пропозиція | ||
Bizon FS Eko 20 20 кВт | від 30 900 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →