Стабілізатор напруги Aruna SR 500 0.5 кВА / 300 Вт (90206)
Відео 1Фото 2 |
Aruna SR 500 0.5 кВА / 300 Вт
Тип:релейний
Потужність:0.5 кВА, активна 300 Вт
Вхідна напруга:150 – 275 В
КПД:98 %
Точність на виході (±):10 %
Розетки:з заземленням
Охолодження:пасивне
Установка:настінний, підлоговий
Всі характеристики
Купити Aruna SR 500 0.5 кВА / 300 Вт
Стабилизатор напряжения Aruna SR 500 | 1 201 грн. |
Стабілізатор Aruna SR 500 | 1 055 грн. |
Стабілізатор напруги ARUNA SR 500 | 1 360 грн. |
Стабілізатор ARUNA SR 500 (А+) | 1 044 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →