Каталог   /   Мобільні та зв'язок   /   Смарт годинники та фітнес браслети   /   Amico
Смартгодинник

Amico Go FUN

Фото - Смарт годинник Amico Go FUN
Відео 1Фото 13
Amico Go FUN
Дисплей:1.68 ", 360x320 пікс., IPS
Корпус:пластик, IP67
Здоров'я:пульсометр, тонометр, кисень у крові
Всі характеристики
Характеристики Go FUN
Основне
Типсмартгодинник
Інтерфейс підключенняBluetooth v4.0
Телефонія
Дзвінки та оповіщеннясповіщення
звуковий сигнал
вібрація
вбудований мікрофон
вбудований динамік
Спорт і туризм
Можливі вимірюванняпульсометр
тиск (тонометр)
рівень кисню у крові
кількість кроків
пройдена відстань
витрата енергії (калорії)
час активності
Дисплей
Сенсорний екран
Типкольоровий
Тип матриціIPS
Діагональ1.68 "
Роздільна здатність екрану360x320 пікс.
PPI354 ppi
Безрамковий
Апаратна частина
Модель процесораMediaTek MT2502
Частота процесора260 МГц
Ядер процесора1
Додатковоакселерометр
Джерело живлення
Зарядка пристроюмагнітна
Джерело живленняLi-Ion
Ємність акумулятора260 мАгод
Корпус та ремінець
Матеріал корпусапластик
Ремінецьшвидкознімний
Варіанти ремінцівгума / силікон
Варіанти застібоккласична (з пряжкою)
Інше
Ступінь захистуIP67
Розміри (без ремінця)43x35x8 мм
Вага35 г
Дата додавання на E-Katalogвересень 2021
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Amico 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Amico.

Купити Amico Go FUN

Усі ціни 44 →

AMICO Смарт-годинник AMICO Go Fun Pulseoximeter and Tonometer Black

MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись
1 149 грн.

Фітнес-браслет Amico GO Fun Pulseoximeter Tonometer black

Openshop.uaЗ нами 5 років
(Київ)
Поскаржитись
1 299 грн.

Фітнес-браслет AMICO Go Fun Pulsoximeter Tonometer Blue UA

Sota.storeМенше року
(Київ)
Гарантія: 6 міс. від виробника
Поскаржитись
989 грн.

Смарт-годинник Amico GO FUN Pulseoximeter and Tonometer blue (UA UCRF)

Маркетплейс: MAUDAU  DropBuy З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
1 104 грн.

Amico GO FUN Pulseoximeter and Tonometer blue (850473) 850473

Тип - унісекс, для похилого віку, Операційна система - пропріетарна, Сумісна ОС - iOS, Android, Інтерфейси підключення - Blue... щеtooth, Тип дисплея - кольоровий, Діагональ дисплея - 1.68", Тип матриці - IPS, Роздільна здатність - 320 х 360, Частота процесора - 260 МГц, Тип зарядки - магнітний з'єднувач, Вага - 35 г
Kvshop.com.uaЗ нами 4 роки
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
997 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на Amico Go FUN

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна
Відеоогляди