Комбопідсилювач Ampeg Rocket Bass 110
Відео 2Фото 5 |
Ampeg Rocket Bass 110 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ampeg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ampeg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ampeg Rocket Bass 110
Усі ціни 11 →Комбопідсилювач Ampeg Rocket Bass 110 | 17 400 грн. |
Комбоусилитель Ampeg Rocket Bass 110 | 17 400 грн. |
Комбоусилитель AMPEG ROCKET BASS 110 | 16 964 грн. |
Ampeg RB-110 Rocket Bass | 14 400 грн. |
Ampeg RB-110 Rocket Bass | 14 760 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →