Парктронік AMS A8181-0in
Відео 1Фото 8 |
AMS A8181-0in |
|
Дана модель оснащена захистом від електромагнітних перешкод. Також, в комплекті йде виносної біпер, для оповіщення відстані до перешкоди.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AMS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AMS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AMS A8181-0in
Парктронік a8181-0in чорний на 8 датчиків 18 мм AMS, 15047 | 5 222 грн. |
Парктронік AMS A8181-0in Black | 6 055 грн. |
Паркувальний радар AMS A8181-0in Black | 6 055 грн. |
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості парктроніка AMS A8181-0in:
- регулювання чутливості датчиків
РекомендуємоПорівняти в таблиці →