Парктронік Tiger TG-P4
Відео 2 |
Tiger TG-P4 |
|
Модель TG-P4L має LCD-монітор
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tiger 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tiger.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tiger TG-P4
Усі ціни 17 →Tiger TG-P4 | 963 грн. |
Парктронік Tiger TG-P4 black (new) | 1 003 грн. |
Парктроник Tiger TG-P4 черный (new) | 950 грн. |
Паркувальний радар Tiger TG-P4 Black | 1 196 грн. |
Парктронік Tiger TG-P4 Silver | 999 грн. |
ще 12 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →