Роутер Apple AirPort Time Capsule 802.11ac 2TB
Фото 6 |
Багатофункціональний дводіапазонний бездротовий роутер, поєднаний з однодисковим файл-сервер початкового рівня об'ємом 2 Тб. Підключення до мережі провайдера виконує по кабельному каналу RJ-45 (до 1000 Мбіт/с). Завдяки наявності 3-х LAN-портів Gigabit Ethernet може служити основою невеликий дротової локальної мережі вдома або в малому офісі. Підтримується високошвидкісна безпровідна передача даних в діапазоні 2,4 ГГц зі швидкістю до 216 Мбіт/с і в діапазоні 5 ГГц зі швидкістю до 600 Мбіт/с.
Бездротовий роутер Apple AirPort Time Capsule 802.11 ac обладнаний шістьма внутрішніми антенами, завдяки яким досягається велика площа сталого Wi-Fi-покриття. Це важливо для квартир значній площі із залізобетонними стінами і приватних будинків. Функція Time Capsule дозволяє здійснювати бездротове резервне копіювання і може надійно захищати дані, що зберігаються в десктопі, ноутбуці (під управлінням Windows і macOS або iPhone. Підтримується програма Time Machine, що входить до складу macOS, тому для налаштування автоматичного бездротового резервного копіювання даних зі всіх комп'ютерів Mac на один пристрій Time Capsule достатньо декількох кліків миші. Може виконувати роль DHCP, файл - і принт-сервер, NAT і міжмережевого екрана. Без проблем працює з VPN-з'єднаннями.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apple 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apple.
Купити Apple AirPort Time Capsule 802.11ac 2TB
Аксесуар для Mac Apple AirPort Time Capsule 2TB (ME177) | 16 983 грн. |
Аксессуар для Mac Apple AirPort Time Capsule 2TB (ME177) | 16 828 грн. |
Роутер Apple Airport Time Capsule 2TB (ME177) | 16 169 грн. |
Роутер Apple AirPort Time Capsule 2Tb, Mid 2013 (ME177) | 15 999 грн. |
Apple AirPort Time Capsule 2 TB (ME177) 104558 | 15 673 грн. |
- Підключення до 50 клієнтів
- Підтримка Aple TV
- Підтримка резервного копіювання Time Machine