Чохол Apple Leather Case with MagSafe for iPhone 14 Pro
Відео 1Фото 21 |
Apple Leather Case with MagSafe for iPhone 14 Pro |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apple 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apple.
Купити Apple Leather Case with MagSafe for iPhone 14 Pro
Усі ціни 39 →Аксессуар для iPhone Apple Leather Case with MagSafe Umber (MPPK3) for iPh | 2 378 грн. |
Apple Чохол для смартфона Apple iPhone 14 Pro Leather Case with MagSafe - | 2 589 грн. |
Чохол Apple Leather Umber MPPK3ZE/A для iPhone 14 Pro | 2 799 грн. |
Чохол-накладка для iPhone 14 Pro Leather Case with MagSafe - Forest Green | 3 099 грн. |
Чохол Apple iPhone 14 Pro Leather Case with MagSafe Midnight (MPPG3) MPPG3 | 2 359 грн. |
Накладка з натуральної шкіри Apple Leather Case with MagSafe підкреслює індивідуальність будь-якого iPhone не на шкоду захисним якостям.
Натуральна шкіра
Матеріалом виготовлення кейсу послужила дублена оброблена шкіра. Зовні чохол м'який на дотик, згодом його поверхня покривається природною патиною. Також сліди використання на чохлі виявляються при частій експлуатації аксесуарів MagSafe (аж до появи на спинці кейсу мікротріщин). Від ушкоджень подібного характеру нікуди не подітися, тому з цим фактом потрібно змиритися.
Центрівка MagSafe
Вбудовані в чохол магніти відповідають за правильне центрування смартфона з вищезазначеними аксесуарами MagSafe. Зокрема, спрощується постановка iPhone 14 Pro на бездротову зарядку. Разом з тим у кейсі передбачені бортики, що виступають над екраном смартфона, які оберігають дисплей від пошкоджень при контакті з поверхнями (якщо класти девайс обличчям вниз).
Ідеальна посадка
Apple Leather Case with MagSafe зберігає доступ до зарядного гнізда та стереодинамікам на нижньому торці корпусу смартфона. Оскільки це «рідний» чохол, посадка у нього ідеальна. Шкіряна накладка не тільки чудово виглядає, але й захищає iPhone від подряпин та падінь із відносно невеликої висоти.