Ноутбук Apple MacBook Air 2022 [MLY43]
Відео 33Фото 37 | від 48 499 до 69 499 грн. Порівняти ціни 31 →Дисплей:13.6 ", 2560x1664 Процесор:Apple M2, 3.49 ГГц Відеокарта:M2 10-Core ОЗП:8 ГБ Накопичувач:SSD, 512 ГБ ОС:MacOS Вага ноутбука:1.24 кг |
Модифікації Apple MacBook Air 2022 96
Характеристики
Apple MacBook Air 2022 [MLY43] |
|
Оновлений процесор M2,
аудіосистема з чотирма динаміками,
Магнітний порт MagSafe 3 для зарядки,
медіапроцесор H. 264, HEVC, ProRes і ProRes RAW з апаратним прискоренням.
10-ядерний графічний процесор.
Матове, глянцеве або антивідблискове: Яке покриття екрана вибрати?Чим гарні різні типи покриття екранів у ноутбуках та моніторах?
Як знайти саме той ноутбук, що вам потрібний?Інструкція з вибору оптимального ноутбука під задачі користувача
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apple 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apple.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
У комплекті: кабель USB-C / MagSafe 3 для зарядки (2 м), адаптер живлення USB-C потужністю 35 Вт.
Де купити Apple MacBook Air 2022 [MLY43]
Сортувати
Ноутбук Apple MacBook Air 13.6" M2 Midnight MLY43 (Mid 2022) M2 8CPU 10GPU | 54 873 грн. |
Apple MacBook Air 13,6" M2 Midnight 2022 (MLY43) MLY43 | 53 389 грн. |
Apple MacBook Air 13.6" M2 2022 | 512Gb | 8Gb | 10-core GPU | Midnight (ML | 53 400 грн. |
MacBook Air 13 Retina, Midnight, 512GB, 8 CPU / 10 GPU, 8GB RAM with Apple | 54 299 грн. |
Apple MacBook Air 13,6" M2 Midnight 2022 (MLY43) | 54 249 грн. |
ще пропозиції 20 → |
Закрити
25 січня 2023, 13:47
Можливість зарядки через Thunderbolt #
В цьому МакБуці залишилася можливість заряджати його через Thunderbolt? Чи тільки через MagSafe?
Відеоогляди
Рекомендуємо