Logitech M330 Silent Plus
Відео 23Фото 9 |
Logitech M330 Silent Plus |
|
Праворучний представник лінійки маніпуляторів M Series компанії Logitech належить до компактних бездротових рішень. Він прийшов на зміну мишці M320, відрізняючись від неї оновленими перемикачами з системою шумозаглушення. Завдяки їм кнопки працюють ще тихіше, а модель удостоєна сертифіката Quiet Mark британської асоціації боротьби з шумом (Noise Abatement Society). Мишка Logitech M330 передає сигнал по радіоканалу на частоті 2,4 ГГц і може працювати на відстані до 10 метрів від ПК.
Чутливість сенсора становить 1000 DPI, що забезпечує комфорт при серфінгу в мережі, в роботі з документацією і т. д. Заявлений час роботи маніпулятора від однієї AAA-батарейки може досягати 2 років, а при простої мишка автоматично переходить в сплячий режим. Доступна модель в універсальних кольорах: чорному і сірому кольорі, а також в яскравих варіаціях: синьому і червоному забарвленні.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Logitech 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Logitech.
Купити Logitech M330 Silent Plus
Усі ціни 220 →Logitech M330 Silent Plus (910-004909) Black 910-004909 | 1 599 грн. |
Миша Logitech M330 Silent Plus Red (910-004911) | 1 419 грн. |
Миша LOGITECH M330 (910-004909) (6390747) | 1 599 грн. |
Миша Logitech M330 Silent Plus Blue (910-004910) | 1 332 грн. |
Мишка Logitech M330 Silent plus Blue (910-004910) | 1 576 грн. |
Довговічна і якісна
Logitech M330 Silent Plus ― це праворучний маніпулятор середньої цінової категорії, що відрізняється вбудованою системою шумопоглинання. Якщо ви хочете якісну, довговічну і до того ж тиху мишку без зайвих наворотів, то Logitech M330 Silent Plus ― ваш випадок. Так, дивлячись на ціну, а потім на скромні 3 кнопки, виникає питання: а чи варта вона того? Адже за такі гроші можна підібрати модель з великим арсеналом кнопок. І ми вам відповімо ― ця модель однозначно вартує кожної копійки. Саме той випадок, коли все коротко і по справі. Дизайн виконаний під праву руку, зі спеціальним поглибленням на лівій стороні корпусу для великого пальця і м'якими текстурними накладками з боків ― мишка чудово лежить в долоні.
Довгий термін роботи від одного елемента живлення
Ще одна сильна сторона моделі — автономність. Так, модель здатна пропрацювати 2 роки на одній батарейці АА. І багато користувачів у відгуках відзначають, що подібні заяви цілком схожі на правду, адже прилад швидко переходить в режим очікування, щойно залишається на самоті, і так само швидко з нього виходить.
Практично безшумна
Ну і звичайно основна особливість моделі — дуже тихий звук кнопок. Настільки тихий, що британська асоціація Noise Abatement Society (Суспільство по боротьбі з шумом) вирішила нагородити дану модель сертифікатом Quiet Mark. Загалом, це чудовий варіант робочої мишки, який прослужить довго і віддано.