Жорсткий диск Toshiba Canvio Basics 2022 2.5" HDTB510EK3AA 1 ТБ
Відео 1Фото 8 |
Toshiba HDTB510EK3AA |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Toshiba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Toshiba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Toshiba Canvio Basics 2022 2.5" HDTB510EK3AA 1 ТБ
Усі ціни 41 →Зовнішній жорсткий диск 2.5" USB 1.0TB Toshiba Canvio Basics Black (HDTB51 | 2 060 грн. |
Зовнішній жорсткий диск Toshiba Canvio Basics 2022 1 TB (HDTB510EK3AA) | 2 089 грн. |
Зовнішній жорсткий диск Toshiba Canvio Basics 2022 1 Tb Black (HDTB510EK3A | 2 196 грн. |
Жорсткий диск TOSHIBA 1TB USB 3.2 Gen 1 Canvio Basics 2022 Black (HDTB510E | 2 299 грн. |
Внешний жесткий диск Toshiba Canvio Basics 2022 1 Tb Black (HDTB510EK3AA) | 2 155 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Toshiba Canvio Basics 2022 2.5" HDTB510EK3AA
Ціни на Toshiba Canvio Basics 2022 2.5" HDTB510EK3AA |
---|---|---|---|---|
Toshiba Canvio Basics 2022 2.5" HDTB510EK3AA 1 ТБ | від 2 060 грн. | 44 пропозиції | ||
Toshiba Canvio Basics 2022 2.5" HDTB520EK3AA 2 ТБ | від 2 770 грн. | 50 пропозицій | ||
Toshiba Canvio Basics 2022 2.5" HDTB540EK3CA 4 ТБ | від 4 289 грн. | 49 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →