Жорсткий диск Toshiba Canvio Basics 2022 2.5" HDTB520EK3AA 2 ТБ
Відео 1Фото 8 |
Toshiba HDTB520EK3AA |
|
Лінійка зовнішніх HDD-накопичувачів преміум-класу від Toshiba, першочергово заточених під техніку Apple та операційну систему MacOS. Що, втім, не позбавляє можливості використовувати їх у парі з технікою інших виробників. Як і всі представники лінійки Toshiba Canvio, пристрій позиціонується в ролі об'ємного, в міру швидкого та якісного зовнішнього накопичувача для дизайнерів, фотографів, художників, аніматорів, геймдевелоперів, моделей та інших працівників творчої індустрії, яким потрібний ємний зовнішній накопичувач.
Молодша модель в даній серії оснащена сховищем на 1 ТБ, також у продажу є варіанти об'ємом 2 і 4 ТБ. Всі Toshiba Canvio Basics 2022 виконані у стильному та механістичному чорному корпусі, який візуально поєднується з більшістю сучасних ПК та ноутбуків на базі ОС Windows або MacOS. Підключається до комп'ютера або ноутбука через інтерфейс USB 3.2 Gen 1 і назад сумісні з попередніми версіями протоколу USB.
Місткість від 1 до 4 ТБ дозволяє зберігати велику кількість даних, музики, фільмів та фотографій. Компактні габарити та скромне споживання енергії Toshiba Canvio Basics 2022 вкрай важливо для людей, які планують використовувати накопичувач у парі з ноутбуком. У комплект поставки входить програмне забезпечення для швидкого та зручного резервного копіювання в один клік, дзеркалування або створення бекапів за попередньо складеним розкладом.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Toshiba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Toshiba.
Купити Toshiba Canvio Basics 2022 2.5" HDTB520EK3AA 2 ТБ
Усі ціни 46 →Зовнішній жорсткий диск 2.5" USB 2.0TB Toshiba Canvio Basics Black (HDTB52 | 2 899 грн. |
Зовнішній жорсткий диск Toshiba Canvio Basics 2022 2 TB (HDTB520EK3AA) | 2 849 грн. |
Жесткий диск Toshiba Canvio Basics 2TB Black (HDTB520EK3AA) HDTB520EK3AA | 2 849 грн. |
Зовнішній жорсткий диск Toshiba Canvio Basics 2022 2 Tb Black (HDTB520EK3A | 3 013 грн. |
Внешний жесткий диск Toshiba Canvio Basics 2022 2 Tb Black (HDTB520EK3AA) | 2 958 грн. |
Модификації Toshiba Canvio Basics 2022 2.5" HDTB520EK3AA
Ціни на Toshiba Canvio Basics 2022 2.5" HDTB520EK3AA |
---|---|---|---|---|
Toshiba Canvio Basics 2022 2.5" HDTB510EK3AA 1 ТБ | від 2 060 грн. | 43 пропозиції | ||
Toshiba Canvio Basics 2022 2.5" HDTB520EK3AA 2 ТБ | від 2 786 грн. | 49 пропозицій | ||
Toshiba Canvio Basics 2022 2.5" HDTB540EK3CA 4 ТБ | від 4 286 грн. | 48 пропозицій |