Зарядний пристрій Apple Power Adapter 29W (MJ262Z/A)
Відео 2Фото 4 |
Apple Power Adapter 29W |
|
Мережева вилка знімна
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apple 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apple.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Apple Power Adapter 29W
Apple Блок живлення для ноутбука Apple 29W USB-C Power Adapter (MJ262) MJ2 | 1 699 грн. |
Адаптер живлення Apple USB-С Power Adapter 29W (MJ262) | 1 599 грн. |
Блок живлення для ноутбука Apple 29W USB-C Power Adapter для MacBook (MJ26 | 1 589 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →