Powerbank BASEUS Adaman Metal Digital Display 22.5W 30000 (PPIMDA-C0A)
Відео 8Фото 12 | 1 161 грн. Купити! Повербанк Baseus Adaman Metal Digital Display Quick Charge 20000 mAh 22.5WOne-click.com.uaЗ нами 2 роки (Дніпро) Поскаржитись |
BASEUS Adaman Metal Digital Display 22.5W 30000 |
|
Як вибрати повербанк: поради, рекомендації та корисні лайфхакиДетальний гайд з вибору PowerBank-акумулятора для різних цілей застосування
Питання-відповідь: все що ви хотіли дізнатися про повербанки10 найпоширеніших запитань в рубриці зовнішніх акумуляторів, а також розгорнуті відповіді на них
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BASEUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BASEUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
0 0 2 4 |
Гарний павербанк. Якісна збірка. Заряд тримає дуже гарно. Ємність відповідає заявненій.М ожливість заряджати два пристрої одночасно дуже класна опція. Недоліків не помітив. Ємність, надійність. не виявлено not_now_d: користуюся BASEUS Adaman Metal Digital Display 22.5W 20000 більше року |
Обожнюю цей бренд. Я дуже ним насолод. Часто використовую у повсякденні. Особливо вдячний за екранчик, який показує струм та напругу) Якість збірки також на висоті, витримує падіння. Важливо! можна заряджати навушники.
Єдине, довго заряджається. Якість, можна заряджати навушники, екран німа Лев Кравчук: користуюся BASEUS Adaman Metal Digital Display 22.5W 20000 більше року |
Повербанк виконує всі функції, вказані виробником.
Дуже здивувала швидка зарядка. У мене блок живлення від телефону 33w тут 22.5w. І все ж таки до 80% телефон заряджає швидкою зарядкою, а потім звичайна. Мені його вистачає на 3-4 зарядки смартфону. Повна зарядка павербанку 6:00. Місяць не користувався і зарядом 100%. Швидка зарядка, колір та матеріал корпусу, індекатор заряду, довго тримає заряд на сонці погано видно індекатор заряду Aleksandr Shibaev: користуюся BASEUS Adaman Metal Digital Display 22.5W 20000 кілька місяців |
Показано 3 з 6 відгуків
ще 3 відгуки
Відеоогляди
Модификації BASEUS Adaman Metal Digital Display 22.5W 30000
Ціни на BASEUS Adaman Metal Digital Display 22.5W 30000 |
---|---|---|---|---|
BASEUS Adaman Metal Digital Display 22.5W 10000 | від 698 грн. | 16 пропозицій | ||
BASEUS Adaman Metal Digital Display 30W 10000 | від 849 грн. | 13 пропозицій | ||
BASEUS Adaman Metal Digital Display 22.5W 20000 | від 849 грн. | 43 пропозиції | ||
BASEUS Adaman Metal Digital Display 30W 20000 | від 1 149 грн. | 11 пропозицій | ||
BASEUS Adaman Metal Digital Display 22.5W 30000 | від 1 161 грн. | 1 пропозиція | ||
BASEUS Adaman Metal Digital Display 22.5W 40000 | від 1 999 грн. | 3 пропозиції |