Зарядний пристрій Apple MagSafe Duo Charger
Відео 24Фото 10 |
Apple MagSafe Duo Charger |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apple 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apple.
Купити Apple MagSafe Duo Charger
Усі ціни 22 →Apple MagSafe Duo Charge (MHXF3) | 4 788 грн. |
Бездротовий зарядний пристрій Apple MagSafe Duo Charger (MHXF3) | 4 599 грн. |
Зарядний пристрій Apple Wireless Charger MagSafe Duo Charge for iPhone, Ai | 4 699 грн. |
Зарядное устройство Apple Wireless Charger MagSafe Duo Charge for iPhone, | 4 549 грн. |
Зарядний пристрій Apple MagSafe Duo Charger White (MHXF3ZE/A) | 5 699 грн. |
Двомісна зарядка MagSafe Duo Charger заточена під бездротове дозаправлення смартфона і «розумних» годинників Apple в один присід. Також на ній можна зарядити футляр під Apple AirPods і інші сумісні гаджети з підтримкою стандарту Qi.
Мініатюрна пудрениця
У складеному вигляді модель схожа на мініатюрну пудреницю з жіночої сумочки. Що це все ж зарядна станція стає зрозуміло при розкладанні корпусу: на одній половинці пристрою розміщується великий майданчик MagSafe, а на іншій — кругла зарядна платформа з можливістю установки як горизонтально, так і вертикально. З меншим «кружком» стикуються годинники Apple Watch.
Зарядна потужність
Зарядка поставляється в комплектації з одним лише проводом Lightninig. Адаптер живлення до неї потрібно докуповувати окремо. Причому зі стандартними «айфоновскімі» блочками на 20 Вт користувач може розраховувати на вихідну зарядну потужність всього лише 11 Вт. Максимальні 14 Вт можна вичавити з пристрою при використанні адаптера потужністю 27 Вт і вище.
Шикарний подарунок
Проблема багатьох оригінальних аксесуарів Apple не обійшла стороною і розглянуту модель. Камінь в її город — висока ціна, і це найсуттєвіша перешкода на шляху до придбання двомісної зарядної станції. Apple MagSafe Duo Charger не можна назвати предметом першої необхідності, однак для людини, у якого вже є iPhone та Apple Watch, девайс відмінно зайде як шикарний подарунок.