Болгарка Apro KShM 125 1250 R 899006
Відео 1Фото 3 |
Apro KShM 125 1250 R 899006 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Apro KShM 125 1250 R 899006
Усі ціни 7 →Кутошліфувальна машина (болгарка) 125/1250 Р APRO | 1 513 грн. |
Кутова шліфувальна машина (болгарка) APRO 125/1250P | 1 311 грн. |
Кутошліфувальна машина (болгарка) 125/1250 Р APRO | 1 550 грн. |
Кутова шліфмашина APRO 899006 125 мм 1250 Вт | 1 591 грн. |
Кутошліфувальна машина (болгарка) 125/1250 Р APRO(899006) | 1 795 грн. |
Болгарка шліфувальна кутова Apro 125/1250 Р | 1 394 грн. |
Кутова шліфувальна машина (болгарка) 125/1250 Р APRO | 1 609 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →