Болгарка Tekhmann TAG-12/1170 (845239)
Tekhmann TAG-12/1170 |
|
Компактна, легка і надійна кутова шліфувальна машина підвищеної потужності для обробки твердих матеріалів. Позиціонується як продукт середньої цінової категорії, призначений для активного побутового та професійного застосування. Може використовуватися в будівництві, буде корисна в домашніх майстернях і особистих господарствах. Ця модель обладнана надійним і потужним колекторним електродвигуном (1170 Вт), конструкція якого має хороший захист від впливу абразивного пилу, а Японські опорні підшипники NSK забезпечують тривалий термін служби.
Кутова шліфувальна машина Tekhmann TAG - 12/1170 призначена для сухого шліфування (вирівнювання, зняття покриттів або зачистки) поверхонь з бетону, цементних стяжок, мозаїчних підлог, натурального або штучного каменю, мармуру і т.п. швидко виконає сухі відрізні і шліфувальні роботи по конструкційних/нержавіючих сталей або сплавів кольорових металів. Стане надійним помічником при виконанні демонтажних робіт. Орієнтована на експлуатацію з відрізними, зачисними, шліфувальними дисками діаметром 125 мм, а також дисковими, чашковими дротяними або пелюстковими щітками.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tekhmann 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tekhmann.
Купити Tekhmann TAG-12/1170
Усі ціни 15 →Шліфмашина кутова Tekhmann TAG-12/1170 845239 | 1 550 грн. |
Шлифовальная машина Tekhmann tag-12/1170 (845239) | 1 537 грн. |
Шліфувальна машина Tekhmann TAG-12/1170 (845239) | 1 658 грн. |
Шліфувальна машина Tekhmann TAG-12/1170 (845239) 845239 | 1 550 грн. |
Tekhmann TAG-12/1170 (845239) 845239 | 1 550 грн. |
Похочто не тішить Погана та неякісна кнопка пуску, смітинка потрапила і вже не запускається користуюся Tekhmann TAG-12/1170 менше місяця |
компактність, дизайн, працює приємно мабуть копія якогось бренду імовірно AEG необхідно звернути увагу на мастило в редукторі перед початком роботи, рекомендую ХАДО не реклама. користуюся Tekhmann TAG-12/1170 менше місяця |