Кулер для води Aqua-World HC 98L
Aqua-World HC 98L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aqua-World 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aqua-World.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Aqua-World HC 98L
Кулер для води підлоговий AquaWorld HC-98L Black (нагрів та охолодження) | 7 500 грн. |
Кулер для води підлоговий AquaWorld HC-98L Red (нагрів та охолодження) | 7 500 грн. |
Кулер для води AquaWorld HC-98L Black, компресорний, підлоговий | 7 500 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →