Надувний човен Aquastar K-430 RFD
Відео 5Фото 7 |
Aquastar K-430 RFD |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aquastar 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aquastar.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Aquastar K-430 RFD
Ціни на Aquastar K-430 RFD |
---|---|---|---|---|
Aquastar K-350 RFD | від 31 360 грн. | 2 пропозиції | ||
Aquastar K-370 RFD | від 32 340 грн. | 2 пропозиції | ||
Aquastar K-400 RFD | від 33 320 грн. | 2 пропозиції | ||
Aquastar K-430 RFD | від 34 300 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →