Плита Ardesto FSC-F5060PW білий
Ardesto FSC-F5060PW білий 2022 рікавтопідпал |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ardesto 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ardesto.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ardesto FSC-F5060PW білий
Усі ціни 44 →Плита газова Ardesto FSC-F5060PW | 10 299 грн. |
Комбінована плита Ardesto FSC-F5060PW | 10 299 грн. |
ARDESTO FSC-F5060PW | 9 323 грн. |
ARDESTO FSC-F5060PW | 10 299 грн. |
ARDESTO FSC-F5060PW | 10 299 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Ardesto FSC-F5060PW
Ціни на Ardesto FSC-F5060PW |
---|---|---|---|---|
Ardesto FSC-F5060PW білий | від 8 782 грн. | 45 пропозицій | ||
Ardesto FSC-F5060PS сріблястий | від 11 999 грн. | 1 пропозиція | ||
Ardesto FSC-F5060PB чорний | від 9 550 грн. | 54 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →