Масляний обігрівач Ardesto OFH-07X1 7 секц 1.5 кВт
Фото 7 |
Ardesto OFH-07X1 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ardesto 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ardesto.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ardesto OFH-07X1 7 секц 1.5 кВт
Масляний обігрівач Ardesto OFH-07X1 | 1 815 грн. |
ARDESTO OFH-07X1 | 2 208 грн. |
Олійний радіатор ARDESTO OFH-07X1 | 2 299 грн. |
Модификації Ardesto OFH-07X1
Ціни на Ardesto OFH-07X1 |
---|---|---|---|---|
Ardesto OFH-07X1 7 секц 1.5 кВт | від 1 815 грн. | 4 пропозиції | ||
Ardesto OFH-09X1 9 секц 2 кВт | від 979 грн. | 66 пропозицій | ||
Ardesto OFH-11X1 11 секц 2.5 кВт | від 1 699 грн. | 69 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →