Ваги Ardesto SCB-965DOG
Відео 7Фото 6 |
Ardesto SCB-965DOG термометрНЕ діагностичні |
|
Вбудована функція порівняння результатів зважування. Прилад має індикатор низького заряду елементів живлення.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ardesto 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ardesto.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ardesto SCB-965DOG
Усі ціни 47 →Ваги підлогові Ardesto SCB-965DOG | 389 грн. |
Ваги підлогові Ardesto Dog (SCB-965DOG) | 389 грн. |
ARDESTO SCB-965DOG | 389 грн. |
Ваги підлогові електронні Ardesto SCB-965DOG | 389 грн. |
ARDESTO SCB-965DOG | 389 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Ardesto SCB-965DOG
Ціни на Ardesto SCB-965DOG |
---|---|---|---|---|
Ardesto SCB-965 | від 389 грн. | 1 пропозиція | ||
Ardesto SCB-965DOG | від 253 грн. | 51 пропозиція | ||
Ardesto SCB-965WHEAT | від 389 грн. | 51 пропозиція | ||
Ardesto SCB-965LEAVES | від 329 грн. | 38 пропозицій | ||
Ardesto SCB-965PLANK | від 340 грн. | 47 пропозицій | ||
Ardesto SCB-965CAR | від 278 грн. | 50 пропозицій | ||
Ardesto SCB-965CORK | від 278 грн. | 49 пропозицій | ||
Ardesto SCB-965PEONIES | від 389 грн. | 1 пропозиція | ||
Ardesto SCB-965TRAVEL | від 329 грн. | 54 пропозиції | ||
Ardesto SCB-965MARMOT | від 319 грн. | 39 пропозицій | ||
Ardesto SCB-965KNIT | від 299 грн. | 47 пропозицій | ||
Ardesto SCB-965CAT | від 299 грн. | 43 пропозиції | ||
Ardesto SCB-965BL | від 697 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →