Ручний відпарювач Ardesto SI-S1200W
Ardesto SI-S1200W незнімний бак |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ardesto SI-S1200W
Усі ціни 13 →Відпарювач ARDESTO SI-S1200W | 999 грн. |
Відпарювач Ardesto SI-S1200W | 999 грн. |
Відпарювач ARDESTO SI-S1200W | 999 грн. |
Отпариватель Ardesto ручной SI-S1200W, 1200Вт, 120мл, постоянный пар - 22г | 999 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →