Заглибний насос Armateh 9630
Armateh 9630 продуктивнівідцентровийпоплавковий вимикач |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Armateh 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Armateh.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Armateh 9630
Усі ціни 6 →Дренажний насос для води Armateh AT-9630-1 | 3 491 грн. |
Дренажний насос для води Armateh AT-9630 | 2 981 грн. |
Дренажний насос для води Armateh AT-9630-2 | 4 747 грн. |
Дренажно-фекальний насос Armateh Profi 9630-2 | 3 700 грн. |
Занурювальний насос Armateh Profi 9630 | 2 400 грн. |
Погружной насос для брудної води Armateh Profi 9630-1 | 2 740 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →