Чохол ArmorStandart Air Series for Redmi Note 12 Pro 5G (ARM65206)
ArmorStandart Air Series for Redmi Note 12 Pro 5G |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ArmorStandart 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ArmorStandart.
Купити ArmorStandart Air Series for Redmi Note 12 Pro 5G
|
| Чехол для моб. телефона Armorstandart Air Series Xiaomi Redmi Note 12 Pro Чехол для моб. телефона Armorstandart Air Series Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G Transparent (ARM65206) Comtrading.uaЗ нами 4 роки (Київ) Поскаржитись | | 243 грн. | | |
|
| Чохол-накладка Armorstandart Air для Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G TranspareArmorStandart Air Series - це простий і лаконічний чохол для смартфона. Він виготовляється з щільного гнучкого силікону, який... щевідмінно захищає смартфон при падіннях та інших всіляких пошкодженнях, амортизуючи удар. ArmorStandart Air Series закриває всі сторони смартфона, а також виступає над камерою і дисплеєм, що робить його особливо надійним. Чохол щільно сидить в руці, не ковзає. Його дуже просто очищати від забруднень. Особливості: Легкий і приємний на дотик Надійно захищає від пошкоджень Виступає над камерою і діспеем Простий в очищенні Click.uaЗ нами 1 рік (Київ) Гарантія: 1 день від виробника Поскаржитись | | 134 грн. | | |
|
| Armorstandart Air Series Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G Transparent (ARM65206сумісність з моделями - Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G, Тип чохла для телефону - накладка, Призначення - модельний, Матеріал - т... щеермополиуретан, Колір - прозорий Kvshop.com.uaЗ нами 2 роки (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись | | 209 грн. | | |
|
| Чохол-накладка ArmorStandart Air для Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G Clear (ARЧохол-накладка ArmorStandart Air для Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G Clear (ARM65206) Nimpha.uaЗ нами 1 рік (Чернівці) Гарантія: 1 Поскаржитись | | 209 грн. | | |
|
| Armorstandart Air for Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G Transparent (ARM65206) AТип/Накладка|Додаткові особливості/Легкий доступ до екрану і портів, Простий в очищенні, Виступає над камерою і дисплеєм|Сумі... щесність з моделлю смартфону/Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G|Колір виробника/Прозорий|Бренд/Armorstandart|Гарантійний термін/Ні|Застібка/Без застібки|Матеріал/Силікон|Країна виробництва/Китай COMFY.uaЗ нами 9 років (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись | | 209 грн. | | |
Динаміка цін на ArmorStandart Air Series for Redmi Note 12 Pro 5G