Arnica Bora 7000 Premium (ARN038R)
Відео 6Фото 10 |
Arnica Bora 7000 Premium |
|
Високопродуктивний і ефективний побутовий пилосос преміумкласу з високою потужністю всмоктування і аквафільтром DWS (без мішка для збору пилу). Призначений для сухого прибирання, може використовуватися для збору води. Комплектується великим набором насадок для твердих і м'яких поверхонь. Порівняно компактні габарити і ергономічна конструкція дозволяють працювати з пилососом будь-якому члену сім'ї.
Обтічна форма корпуса і відсутність виступаючих гострих елементів гарантує безпеку і спрощує обслуговування. Оптимізована конструкція пилососа Arnica Bora 7000 Premium включає в себе фірмовий аквафільтр DWS (перед прибиранням в нього потрібно залити чисту воду, після прибирання злити брудну і обполоснути). У комплект поставки входить універсальна щітка підлога / килим Super Air Flow Brush з підвищеною потужністю всмоктування, турбощітка для глибокого очищення килимових покриттів, розбірна мінітурбощітка для меблів, насадка для меблів з м'яким ворсом, прямокутна для текстилю і подовжена щілинна насадка. Також пилосос може виконувати ароматизацію повітря (невеликий флакон ароматизуючої рідини в комплекті). Зносостійкий армований шланг легко гнеться в будь-яку сторону.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Arnica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Arnica.
Купити Arnica Bora 7000 Premium
Усі ціни 6 →ARNICA BORA 7000 | 6 799 грн. |
Пылесос Arnica BORA 7000 Premium | 6 885 грн. |
ARNICA BORA 7000 | 6 599 грн. |
Пилосос Arnica BORA 7000 Premium | 7 000 грн. |
ARNICA BORA 7000 | 6 599 грн. |
Пилосос з аквафільтром Arnica Bora 7000 (1525) | 7 399 грн. |